PL EN

O nas

Kim jesteśmy

ContactEurope jest firmą konsultingową specjalizującą się w sprawach Unii Europejskiej oraz procesie stanowienia prawa na poziomie unijnym. Jesteśmy tam gdzie zapadają kluczowe dla wielu przedsiębiorców i sektorów gospodarki decyzje.

Tworzymy pomost pomiędzy przedsiębiorcami a instytucjami stanowiącymi prawo w Unii Europejskiej. Reprezentujemy interesy naszych klientów w kwestiach naprawdę istotnych.

Pomagamy

Pomagamy

Dzięki wsparciu ContactEurope nasi klienci zyskują bezcenną możliwość dostępu do informacji o aktualnie toczących się pracach legislacyjnych, uczestniczenia w procesie stanowienia unijnego prawa czy też przedstawienia swojego stanowiska na właściwym etapie procedury.

Naszym największym atutem jest dogłębna znajomość unijnego procesu decyzyjnego w połączeniu z pełnym zrozumieniem potrzeb przedsiębiorców.

Pomagamy naszym klientom w kontaktach z Parlamentem Europejskim, Komisją Europejską czy Radą - a więc z kluczowymi instytucjami unijnego procesu decyzyjnego.

Doradzamy

Doradzamy

Współpracujemy ściśle z klientem, aby wypracować najwłaściwszą dla niego strategię działaniai doradzamy najcelniejsze w danej sytuacji rozwiązanie. W praktyce oznacza to, że dzięki naszemu wsparciu nasi klienci zyskują głos przy wypracowywaniu unijnych aktów prawnych z których aż 80% ma bezpośredni wpływ na regulacje krajowe. 

Służąc naszym klientom współpracujemy z przedstawicielami unijnych instytucji, biznesu, reprezentantami państw członkowskich w Unii Europejskiej, analitykami. Współpracujemy z klientami działającymi w tak kluczowych branżach jak motoryzacja, transport, telekomunikacja, energetyka, przemysł i wiele innych.

Doradzamy
Motywujemy do działania

Motywujemy do działania

Polska gospodarka rozwija się bardzo dynamicznie, jednak w porównaniuz przedstawicielami z innych krajów członkowskich głos polskich branż i przedsiębiorców jest wciąż zbyt mało słyszany w Unii Europejskiej. ContactEurope powstała po to, aby kształtować rzeczywistość gospodarczą poprzez profesjonalną reprezentację polskich firm i branż w Brukseli.